Камера Dahua DH-HAC-HFW2501TP-Z-A

Євгеній_90

New member
Підкажіть чому немає вибору 25 кадрів, тільки 12. И без різниці чи 720 чи 1080р. В OSD-меню меню не заходе, натискаю вхід і нічого не відбувається.
Реєстратор DH-XVR5104C-4KL-X, підключено через виту пару, прийомопередавач (balun) SEVEN HD-704, відстань 40м.
 

Техпідтримка VidiMost.com

Спеціаліст
Команда форуму
Добрий день, тому що згідно технічного паспорту реєстратор не може більше кадрів писати в розширені 5МП. Якщо камера включена в рідному форматі HDCVI, то OSD меню має працювати. Перевірте також актуальність прошивки на реєстраторі
3301
 
Зверху