IPC-S7XP-10M0WED

Доброго дня, придбав камеру imou IPC-S7XP-10M0WED. Через додаток imou підключитись не вдалось, підключився тільки локально через DMSS. Також є відеореєстратор DHI-NVR2108-l2. Реєстратор камеру бачить, але при додаванні видає помилку "Пристрої не збігаються". В чому може бути проблема?
 
Доброго дня, придбав камеру imou IPC-S7XP-10M0WED. Через додаток imou підключитись не вдалось, підключився тільки локально через DMSS. Також є відеореєстратор DHI-NVR2108-l2. Реєстратор камеру бачить, але при додаванні видає помилку "Пристрої не збігаються". В чому може бути проблема?
Через додаток DMSS по p2p також не підключається. Локально через додаток все працює, але хотілося б додати її до відеореєстратора
 

Техпідтримка VidiMost.com

Спеціаліст
Команда форуму
Підозрюю, що камеру купували на Алі, уже багато разів наголошували, що китайські версії не працюють по p2p. На реєстратор коли додаєте вводьте в якості пароль Код верифікації з етикетки.
 
Підозрюю, що камеру купували на Алі, уже багато разів наголошували, що китайські версії не працюють по p2p. На реєстратор коли додаєте вводьте в якості пароль Код верифікації з етикетки.
Справа в тому що пароль я вже змінив. Через додаток DMSS я її через локальну ІР додав,працює все ок. Також через Config tool я на неї заходжу, поставив їй вже статичну іп, а от з реєстратором проблема. Коли не добавляючи камеру я включаю Live, картинка є, коли додаю камеру, на реєстраторі замість картинки пише пристрої не збігаються. Таке враження що реєстратор її не підтримує, хоча повинен би.
 

Вкладення

Техпідтримка VidiMost.com

Спеціаліст
Команда форуму
В реєстраторах Дахуа виробник в прошивках починаючи з 4 версії поставив захист на "китайські" камери. Єдине, що можете спробувати - це додати по RTSP. Ще раз наголошуємо - не купуйте камери на Алі або неофіційно у китайців, виробник захищає камери для китайського ринку, економія того не варта.
 
В реєстраторах Дахуа виробник в прошивках починаючи з 4 версії поставив захист на "китайські" камери. Єдине, що можете спробувати - це додати по RTSP. Ще раз наголошуємо - не купуйте камери на Алі або неофіційно у китайців, виробник захищає камери для китайського ринку, економія того не варта.
А можна понизити прошивку?
 

Техпідтримка VidiMost.com

Спеціаліст
Команда форуму
Це танці з бубном(понизити можна тільки через RS232). У вас камера з двома модулями, ми ще не тестили як дійсно вона повинна працювати з реєстраторами, бо не немає ще цієї камери. Допустимо у іншого виробника тільки один модуль під'єднується до реєстратора. Камери Imou це перш за все автономні пристрої, які працюють в парі з ПЗ Imou. Якщо ви хочете собі нормальну систему безпеки, то будуйте її правильно з відповідних пристроїв.
 
Зверху